Eslem İnci

Düğünlük İnci Kolye Modelleri

Düğünlük İnci Kolye Modelleri

Düğünlük İnci Kolye Modelleri hayalinizdeki gelinliği süsleyecek, sizleri gecenin yıldızı haline getirecek şık modellerle sizlere sunuluyor. Her gelinlik modeli için farklı tasarımlar yapılmaktadır. Tercih edeceğiniz bazı gelinlik modellerine uygun sizlere ipuçları vermek istiyorum. Bunlar arasından kendinize en uygun olanı seçeceğinizden eminim. Gece boyunca kendinizi bir yıldız gibi hissetmek için takılarınızın gelinliğinizin için uyumlu olmaları gerekir. Gelinliği ve sizin görüntünüzü boğmayacak şıklığı tamamlarken stilini destekleyecek doğru parçaları seçmek için ipuçlarını takip etmen gerekir.

Kendi gelinliğinize ve tasarımınıza göre bir model tasarlamak istiyorsanız bir yetkili tarafından destek almanız gerekecektir. İstediğiniz modeli bizlerle paylaşırsanız sizlere en güzeli sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Straplez Modeller İçin İnci Set Modeller

Omuzlarına güveniyorsan ve orta büyüklükte göğüslere sahipsen straplez gelinlikler tercih edebilirsiniz. Omuzlarınız açık olacağından duvağınızı kısa tutabilirsiniz. İnci takı set modelleri arasından istediğiniz kadar gösterişli bir seçim yapabilirsiniz. İddialı bir görünüm istiyorsanız tüm omzu kaplayan takılar tercih edebilirsiniz. Kolyenizin inci detayları yoğunsa diğer takılarında daha sade tasarımlar tercih etmelisiniz.

İnce Askılı Modeller İçin İnci Set Modeller

Nasıl bir kolye kullanmalıyım diyorsanız ince veya kalın fark etmez çünkü bu tarz modellere her kolye çok yakışıyor. Farklılık olsun istiyorsanız boynunuzu daha sade bırakır ihtişamlı bir küpe ile kombinleyebilirsiniz. Kolyeniz sade olduğu zaman elinizde iki parmak arası inci bileklikler tercih ederek dikkati elinizdeki takıya çekebilirsiniz.

Kalın Askılı Gelinlikler İçin İnci Set Modeller

Kalın askılı modellerde boynunuzu ve kulaklarınızı boş bırakıp ihtişamlı inci bileklikler ve inci yüzük ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kolye ve küpe kullanmak istiyorsanız küçük inci setler kullanabilirsiniz. Ama genel olarak ferah ve sade takılardan yararlanmanız gerekir. Daha küçük inciler ve suyolu kolyeler tercih edebilirsiniz.

Gelinliğinize en uygun inci setleri ve Düğünlük İnci Kolye Modelleri esleminci.com sitesinde yer almaktadır. Gönül rahatlığı ile takılarımızı tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Sizlere elimizden geldiği kadar en kaliteli hizmeti sunacağımızdan emin olun. Ürünlerimizde sizler kadar değerli ve kalitelidir. Şıklığınıza şıklık katacak bu incilerden almak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.