Eslem İnci

İnci Kolye Modelleri

İnci Kolye Modelleri

İnci Kolye Modeller, hem zarif olmaları hem de her kombin ile tamamlanabilmelerinden dolayı sıklıkla tercih edilen aksesuar parçalarından biridir. Eslem İnci markasının birbirinden kaliteli ve değerli inci kolye modelleriyle tanışmalısınız.

Ziynet eşyası olarak inci en çok tercih edilen takı modellerinden biridir. Zamansız şık olması ve değerinin asla kaybetmemesinden dolayı inci takı modelleri her zaman bir adım önde olmaktadır. Sadece kolye modeli olarak değil, aynı zamanda farklı takı modelleri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Şıklığınızı tamamlayan inci kolye modellerine Eslem İnci aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İnci Kolye İle Kombin Tamamlama

İstiridyeden elde edilen inci taneleri tamamen doğaldır. Fakat günümüzde pazarlama amaçlı bazı inci kolye modellerin içerisine farklı malzemelerde katılarak kalitesizleştirilmektedir. Eslem İnci aracılığıyla %100 doğal inci kolye modellerine ulaşabilirsiniz.

İnci kolyeler genel olarak zarif ve şık kombinler için tercih edilse de günümüzde modanın gelişmeye ve değişmeye başlamasıyla birlikte artık farklı tarzlarda da kullanılmaktadır. Günlük hayatınızda da tercih edebileceğiniz pek çok inci kolye modelleri yer almaktadır.

Şıklığınızın eşsiz tamamlayıcı parçası olan inci kolye modellerinin zamansız olması da en çok sevilen özelliklerinden biridir. Tarihin çok eski dönemlerinden beri hep değerli olan bu model, artık günlük stillerinizi tamamlamanıza da yardımcı olacaktır.

İnci kolye modelleri ile hem tarzınızı hem de doğallığınızı yansıtabilirsiniz. Doğal tarzını korumak isteyen kadınlar için özel olarak üretilmiştir. İnci kolyenizi tamamlayacak açık veya doğal tonlarda renklerden oluşan kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer şık ve abiye bir kıyafet giyiyorsanız siyah ile mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İnci Kolye Fiyatları

İnci kolye fiyatları da en çok merak edilen konulardan biridir. Piyasada birden farklı şekilde inci kolye modellerinin fiyatlarına denk gelebilirsiniz. Fakat gerçek ve doğal incinin fiyatları etkileyen önemli unsurlar vardır. İnci fiyatları belirlenirken dikkat edilen en önemli noktalardan biri incilerin boyutlarıdır. Bunun yanı sıra incilerin nerede nasıl elde edildiği de dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Eslem İnci kolye modelleri fiyatları modellere göre de farklılık göstermektedir.