Eslem İnci

İnci Set Modelleri

İnci Set Modelleri

İnci Set Modelleri estetik güzelliğinin yanı sıra çok çeşitli oluşlarıyla ön plandadırlar. Boyut ve uzunluk olarak birbirinden farklı modeller vardır. Tüm modeller özel işçilik ile üretilir.

Farklı taşlar ile bir arada kullanılarak bir bütün haline gelirler. Bileklik, kolye, küpe ve yüzük ile kombin yapıldığında ışıltılı bir görünüm kazanacaktır. İnce, uzun, kısa, kalın gibi boyutlar sizlerin tercihine göre tasarlanmaktadır.  Parlaklığı ve canlılığı ile de ilgi toplayarak beklentilerinizi karşılar.

İnci setler sadelikten uzaklaşmadan farklı şekiller ve motiflerle süslenerek karşınıza çıkar. Beğeni toplayan bu setler günlük hayatta ve özel günlerde günün en şık kadını olmanıza yardım eder. Farklı konseptler içeren her bir inci takı özel anlam ve hikayelerle bir araya gelir. Sizler de kendinizi mutlu etmek için ya da partnerlerinizi mutlu etmek adına onlara kendilerini özel hissettirecek bu inci setler tam da sizlere layık olduğundan eminiz.

İş hayatına, özel davetlere, günlük yaşama ya da düğünlere uygun bir tercih yapmak incilerin muhteşem görüntüsünden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Farklı koleksiyonlar içeren setler incilerin ender bulunan güzelliğinden ilham alarak tasarlanır.

İnci Takı Seti Fiyatları Ne Kadardır?

İnci takı seti fiyatları ise ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Altın, yakut, zümrüt, gümüş, pırlanta ve zirkon gibi taşlarla beraber bütünleşmesi fiyatlandırmada etkisi olacaktır. Bir zincir üzerinde tasarlanan veya bu aksesuarlar estetik ve zenginleştirilmiş detaylara sahiptir.

Aynı zamanda kendi zevkinize uygun tasarımlarda yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız tasarımdaki ürünlerin miktar ve değerlerine göre fiyat biçilmektedir. Ama minimum 10.000 TL’ye sahip olmanız gerekir.

Tarzınıza, kişiliğinize en uygun inci set modelleri esleminci.com sitesinde yer almaktadır. Gönül rahatlığı ile takılarımızı tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere elimizden geldiği kadar en kaliteli ve özenli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizde uygun modellerle şık görünümünüzden ödün vermeden inci aksesuarların gücünden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz sizler kadar değerli, özel ve kaliteli olacaktır. Zarif duruşunuza daha da zarafet katacak bu inci set modelleri ve çok daha fazlasına sahip olmak için sizleri bekliyor olacağız.