Eslem İnci

İnci Düğün Seti

İnci Düğün Seti

İnci Düğün Seti veya inci gelinlik setleri en çok tercih edilen inci takı setleri arasında yer almaktadır. İnci takı setleri, gelinlikleri tamamlayan eşsiz ve zarif parçalardır. Bu özel günde hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilmek için inci düğün setini tercih edebilirsiniz.

Şık ve estetik görünümleriyle inci takı setleri, her kombini mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır. Fakat zarafeti ve eşsiz güzelliği ile gelinlikler için tercih edilecek en muhteşem takı setlerinden biridir. Bu sebeple sizler de inci düğün seti takımları sayesinde en özel gününüzde takı tercihini inciden yana kullanabilirsiniz.

İnci Düğün Seti Modelleri

İnci takılar, her kadının mücevher kutusunda bulunması gereken eşsiz takılardır. Fakat özellikle düğün gibi özel günlerde gelinliğinizi veya düğün kıyafetinizi mükemmel ve kusursuz bir şekilde tamamlayacak olan inci düğün seti modellerini tercih etmeniz önerilir.

Gelinlikler, her kadını masum, saf ve kusursuz göstermektedir. Bu sebeple gelinliğinizi tamamlayacak en kusursuz takı modelleri de incilerdir. Bu özel gününüzü daha da unutulmaz kılabilmek için inci düğün seti modellerini tercih edebilirsiniz.

İnci düğün seti modelleri hediye olarak da tercih edilmektedir. İnci düğün seti kolye, küpe veya bilezikten oluşmaktadır. Sevdiklerinize unutulmaz ve anlamlı bir hediye verebilmek için inci düğün seti modellerini tercih edebilirsiniz. Eslem İnci internet sitesi üzerinden birbirinden farklı modelde inci düğün seti modellerine ulaşabilirsiniz.

İnci Düğün Seti Modelleri ve Fiyatları

İnci düğün seti modelleri ve fiyatları oldukça merak edilmektedir. İnci düğün seti modelleri fiyatları, modellerin farklılığına, boyutuna ve rengine göre farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak inci düğün seti takımları kolye, küpe ve bilezik halinde olan üçlü setlerden oluşmaktadır. Üçlü inci düğün seti takımların fiyatları, diğer inci takılara göre daha yüksektir. Eslem İnci markası olarak bu özel günlerinizi unutulmaz kılabilmek için sizlere hem eşsiz güzellikteki inci setlerini hem de piyasadaki en uygun fiyatlı inci takı setleri fiyatını sunmayı hedeflemekteyiz. Eslem İnci internet sitemiz üzerinden inci düğün seti modellerimize ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.